Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Fiyatları İnsanoğlu dünyaya gönderildiği günden bu güne kadar sürekli evini taşımak zorunda kalmıştır. Günümüzde ev taşıma hizmetleri kategorisinde teknolojinin gelişmesi ile birlikte, son model kapalı kasa araçlar ve bu işe özel asansörler kullanılmaktadır. Firmamız, ev taşıma işlemine eksper hizmeti ile başlamıştır. Eksper elemanlarımız, eşyalarınızı inceledikten sonra, gerekli olan kapalı kasa aracı tespit ederler. Tek seferde bütün eşyanın götürülmesi için taşıma planı hazırlarlar.

Daha sonra eşyaların paketlenmesi için gerekli kutu ve eleman kategorisine karar verilir. Sigortalama işlemi bu aşamada yapılır. Sigortalama işlemine karar verilirse sigortalanacak eşyaların fotoğrafları çekilir. Yeni adresin mesafesi, tercih edilen araç ve işçilik gibi kategoriler hesaplanır ve ödenecek miktar belirlenir. Evden eve nakliyat tavsiye kategorisinde, taşıma esnasında meydana gelecek aksaklıklar tespit edilir. Ağaçlar ve elektrik tellerinin mesafesi hesaplanır. Asansörlü araçla taşıma işleminde çıkabilecek aksaklıklar milimetrik hesaplanır. Kapalı kasa araç ile asansör aracının park edeceği boşluk tespit edilir. Kapı girişleri, balkon girişleri ve apartman girişleri test edilir.

Paketleme İşlemi

Bu aşama, evden eve nakliyat Fiyatları en önemli aşamasıdır. Özellikle tv, elektronik eşya, seramik eşya ve cam eşya gibi özel eşyaların paketlenmesi, özel kutularla gerçekleştirilir. İçi köpüklü kutuların tercih edilmesinin yanı sıra bu işte uzman elemanlar görevlendirilir. Firmamız, özel eşya paketleme işlemlerinde, çizilme veya zarar görme ihtimaline karşı, beyaz eşya ve mobilya eşyalarını özel balonlu naylon malzeme ile sarmaktadır.

Asansörlü Araçla Eşya İndirme İşlemi

Kamyon tarzı araçların üst kısmına monte edilen asansör, iki ray üzerinde hareket eden kabinden oluşmaktadır. Bu iki ray, uzamak suretiyle yükün indirileceği pencerenin altına kadar uzar. Tellere ve ağaçlara dikkat edilir. Kapalı kasa yük aracımız da asansör aracının yanına park edilir. Altta kalacağı zaman zarar görmeyecek kaba eşyalar öncelikle indirilir. Buzdolabı, mobilya ve dayanıklı dolaplar, kapalı kasa aracının kasasına, boşluk kalmayacak şekilde serilir. Daha sonra üst kısmına kırılma özelliklerine göre eşyaların kutuları dizilmeye başlanır. Yükleme işlemi bittikten sonra, kapalı kasa yük aracı yeni adrese yola çıkar. Yeni adreste de asansörlü araç ihtiyaç olursa aynı şekilde yük indirme işleminde kullanılır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir