Ev Taşırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev Taşırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev Taşırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
            Aslına bakılırsa bu konuda yapılması gereken en önemli durum kaliteli bir nakliyat firmasından destek almaktır. Sürecin başından sonuna kadar profesyonel bir plan ve program dahilinde gerçekleştirilen evden eve nakliyat hizmetleri sayesinde, hiçbir işle uğraşmaya gerek olmadan firma tüm nakliyat işlemini sorunsuz şekilde tamamlamaktadır. Tam paket içerisinde eşyalar öncelikle firma bünyesinde adrese gelen bir personel kapsamında oda sayısı ve odalar içindeki eşyalar not alınmaktadır. Ardından buna göre nakliyat firması personel sayısı ile birlikte aracı seçerek şehir içi ya da şehirlerarası duruma göre bir atama gerçekleştirip adrese gidilir. Eşyalar sigorta dahilinde yapılan sözleşme altında farklı işlemler ile nakliye edilmeye başlanır.

Değişik Aşamalar Altında Profesyonel Nakliyat Hizmeti

Belirli bir program dahilinde gerçekleştirdiğimiz evden eve nakliyat hizmetleri konusunda sizlere tamamen güven içerisinde profesyonel bir destek sunmaktayız. Belirlenmiş olan personel sayımız ve en doğru aracımız ile son teknoloji asansör sistemleri eşliğinde adresinize ulaşmaktayız. Daha sonra küçük eşyalar kaliteli kutulama ve ambalajlama işlemleri ile araçlara yüklenir. Maddi olarak ve yükte ağır eşyalar ise asansör sistemleri dahilinde ve bu asansörleri en iyi şekilde kullanan personel eşliğinde indirilerek yine araçlara yerleştirilir. Eğer var ise demontaj işlemleri de eski adreste yapılarak en ufak bir sorun olmadan yeni adrese doğru yola çıkılır. Bu kapsamda şehir içi veya şehirlerarası yapılacak olan nakliyat hizmeti konusunda, buna göre personel atanarak fiyatlar da belirlenmek suretiyle tüm eşyalar yeni adrese götürülür.

Eşyalar Yeni Adreste Yerleştirirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Aynı hizmet çatısı altında yeni adres bünyesinde de asansör sistemleri kullanılarak eşyalar mutlaka daireye yerleştirilmelidir. Aynı zamanda özel kutulama ve ambalaj sistemi kapsamında küçük, kırılacak eşyalar dikkatlice bırakılmalıdır. Tabii montajı yapılacak olan dolap veya bunu gibi farklı eşyalar da alanında uzman olan personel dahilinde, doğru yerlere herhangi bir oynama yaratmayacak şekilde gerçekleştirilmelidir. Tüm bu işlemlerin gerçekleştirileceği firmamız kapsamında sizlere sağlam referanslarımız ve müşteri memnuniyetini ön plana aldığımız anlayışımız ile en iyi desteği sunmaktayız. Burada evden eve nakliyat hizmetleri konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli hususun, kaliteli bir firma seçimi olacağı unutulmamalıdır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir